O NAS

szybkie kredyty

Firma Monter Rusztowania i Szalunki istnieje na polskim rynku od 2004 roku. Początkowo, jako rodzinne przedsiębiorstwo działała głównie na terenie Krakowa i okolic, aby wypracować sobie obecną pozycję - jednego z najbardziej liczących się w kraju dostawców kompleksowych rozwiązań, wspierających branżę budowlaną w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego.

Główna specjalizacja firmy, to sprzedaż rusztowań elewacyjnych systemu P-70 (zgodnych wymiarowo z Plettac) i L-70 (zgodnych wymiarowo z systemem Layher) oraz szalunków ściennych (typu Rasto), fundamentowych (typu Takko) oraz elementów do deskowań stropowych typu Doka (sklejka szalunkowa, podpory szalunkowe, dźwigary H20, itp.). Wieloletnie doświadczenie kadry techniczno-doradczej umożliwia nam zawsze udzielenie Klientowi pomocy w doborze właściwych rozwiązań, dopasowanych ściśle do jego potrzeb.

W ofercie firmy Monter Rusztowania i Szalunki znajdują się również inne kategorie sprzętu, związane z branżą budowlaną. Stałe dostawy elementów takich, jak tymczasowe ogrodzenia budowlane, czy zsypy do gruzu zapewniają, że Klient najczęściej otrzymuje towar w ciągu kilku dni roboczych lub od ręki - jeśli w wystarczającej ilości znajduje się on w naszym magazynie.

Zarabiamy na oferowaniu wysokiej jakości usług i konkurencyjnych cenach, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich Budowlańców i Inwestorów. Warto sprawdzać nasze  cotygodniowe promocje i korzystać z okazji cenowych na rusztowania, szalunki, ogrodzenia budowlane, zsypy do gruzu i inny sprzęt budowlany.

Nasza siedziba mieści się w miejscowości Kochanów k. Kraków, gdzie serdecznie Państwa zapraszamy

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

- Zespół firmy Monter Rusztowania i Szalunki
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MONTER NA CZACIE

Rozmowa z MonteremMasz pytanie? Skorzystaj z przycisku szybkiego kontaktu i zadaj je nam podczas godzin pracy biura, aby błyskawicznie uzyskać odpowiedź lub zostaw wiadomość o każdej innej porze. Odpiszemy najszybciej, jak to będzie możliwe!

-->