PROMOCJE

szybkie kredyty

Sprzęt Murarski w nowych niższych cenach! Promocją objęte zostały Kozły budowlane stalowe o regulowanej wysokości 1 - 1,80m, 1,1 - 1,85 m oraz 1,2 - 2,10 m Stojaki tynkarskie pozwalają na dopasowanie się do pożądanej wysokości. Skręcani nogi ułatwiają ich łatwy transport.

 

 

Sprzęt murarski - wersja PDF

Promocją w firmie Monter Rusztowania i Szalunki objęte zostały nie tylko panele pełne ogrodzenia tymczasowego oraz akcesoria do nich. Wszystkie metalowe elementy wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo, dzięki czemu ustawione ogrodzenie jest odporne na warunki atmosferyczne. Promocją zostały objęta też      używane panele pełne ogrodzenia tymczasowego w bardzo dobrym stanie.

 

Ogrodzenia budowlane - wersja PDF

Profesjonalne stemple budowlane posiadają możliwość dowolnej regulacji a przez to wielokrotnego szalowania pomieszczeń o różnych wysokościach, a także charakteryzują się wysoką stabilnością. Mają także blokadę przed wypadnięciem rury wewnętrznej, co wpływa na bezpieczeństwo pracy. Promocją zostały objęte Podpory malowane 10 kN, a także Podpory ocynkowane 10kN i 20 kN.

 

 

Podpory stropowe - wersja PDF

Zsyp do gruzu to najefektywniejszy sposób na pozbycie się gruzu, nagromadzonego podczas budowy lub remontu. Wykorzystując system podwieszanych koszy zasypowych, rękaw gruzowy można bezpiecznie zwiększyć do długości przewyższającej nawet 30 metrów, a wykorzystanie wkładki wzmacniającej pozwoli dowolnie kształtować jego ciąg. Zestaw zawiera konstrukcję nośną, element zasypowy, element podstawowy, wkładkę wzmacniającą.

Zsypy do gruzu - wersja PDF

Monter Rusztowania i Szalunki przedstawia pełną ofertę na Akcesoria BHP do zabezpieczenia prac szalunkowych i dekarskich. Poniższy sprzęt szalunkowy oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

 

MONTER NA CZACIE

Rozmowa z MonteremMasz pytanie? Skorzystaj z przycisku szybkiego kontaktu i zadaj je nam podczas godzin pracy biura, aby błyskawicznie uzyskać odpowiedź lub zostaw wiadomość o każdej innej porze. Odpiszemy najszybciej, jak to będzie możliwe!

-->