Strona główna » Ledvance – zaawansowane technologie dostępne dla każdego
inteligentna-wewnetrzna-tasma-led

Ledvance – zaawansowane technologie dostępne dla każdego

Oświetlenie LED to obecnie najczęstszy wybór w domach i instytucjach. Energooszczędna technologia, dostępna w wielu wariantach pozwala na dostosowanie jej do każdej przestrzeni. Sklep Ledvance oferuje bogaty asortyment źródeł światła typu LED: od żarówek i świetlówek po taśmy. Produkty te cechuje duża wydajność. Żarówki LED świecą od 15000 do 50000 godzin, co jest odpowiednikiem około 50 tradycyjnych żarówek. Ta technologia pozwala również na manipulowanie jasnością i kolorem światła, jest kompatybilna z aplikacjami dostępnymi na smartfonach oraz z czujnikami ruchu.

Taśmy LED – wszystko staje się jasne

Oferta Ledvance to w dużej mierze właśnie taśmy LED. Jest to bardzo uniwersalne źródło światła, wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia użytkownika lub projektanta. 

Dostępne na rynku taśmy LED dają nieskończoną ilość możliwości. Można nimi podświetlać schody, szafki kuchenne, szafy lub ułożyć z nich autorski wzór. Wzbogacają i urozmaicają nowoczesne wnętrza, a żywotna bateria zapewnia długie funkcjonowanie taśmy oraz stwarza możliwość instalowania LED-ów w miejscach, gdzie nie mamy gniazdek.

Bogata ofera Ledvance

W sklepie Ledvance znajdziemy m.in. taśmę LED WiFi NEON FLEX MULTICOLOR 20W. Pięciometrowy pasek możemy zainstalować na zewnątrz, ozdabiając np. elewację budynku lub taras. Obsługę ułatwia uniwersalny pilot Ledvance lub dedykowana aplikacja. Dzięki nim można zmieniać temperaturę światła białego lub przełączyć taśmę na inny kolor czy ustawić timer. Ten model można instalować także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki czy baseny. Innym przykładem z oferty sklepu jest taśma  LED TV MOOD LIGHT 4,2W. Nadaje się ona do użytku wewnętrznego, ma możliwość zmiany kolorów oraz sterowanie pilotem. Jest ładowana przez USB, elastyczna i samoprzylepna. Można ją zamontować szybko i łatwo w dowolnie wybranym miejscu.

Paski LED są odporne na wyginanie i kształtowanie. Jest to cecha, która pozwala na kreatywne dekorowanie przestrzeni, bez obaw o uszkodzenie urządzenia.

Twój dom w dobrym świetle

Zastosowanie taśm ledowych dodaje wnętrzu naszego domu nie tylko odrobiny awangardy, ale również spełnia ekologiczny obowiązek wobec planety. Energooszczędne produkty o wieloletniej żywotności są zaprojektowane na miarę naszych czasów. Możliwości zastosowania taśm są nieskończone, a wygoda montażu dziecinnie prosta. Połączenie pasków z inteligentnym domem przez WiFi umożliwia pełną automatyzację i sterowanie oświetleniem w rytmie życia domowników.   Oferta Ledvance umożliwia wybranie produktów doskonałej jakości, odpowiednio do potrzeb użytkownika. Taśmy mają różną długość od 1 do aż 5 metrów, co pozwala na realizację rozmaitych projektów. Ich zastosowanie stworzy niepowtarzalny nastrój i podkreśli charakter wnętrza.

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Ile kosztuje przegląd samochodu w Polsce?

Przegląd samochodu to proces polegający na sprawdzeniu stanu pojazdu pod kątem zgodności z normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Inspekcja jest zwykle przeprowadzana przez licencjonowanego mechanika lub technika i obejmuje kompleksową...

Jak Przebiega Transport Żurawia Wieżowego?

Transport żurawia wieżowego to proces wymagający szczegółowej koordynacji i wysokiej precyzji. W miastach takich jak Warszawa, gdzie budownictwo rozwija się w dynamicznym tempie, zapotrzebowanie na żurawie wieżowe jest szczególnie wysokie....

Dotacje na pompy ciepła – nie daj się oszukać

Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych. Zwłaszcza że na instalację pompy można otrzymać dotację. Na polskim rynku pojawia się coraz więcej nowych...

Haczyki w umowie przedwstępnej na co uważać?

Umowa przedwstępna jest dokumentem prawnym, który określa warunki przyszłej umowy między dwiema stronami. Jest powszechnie używany w transakcjach dotyczących nieruchomości, ale może być również używany w innych rodzajach transakcji, takich...