O nas

Firma Monter Rusztowania i Szalunki

istnieje na polskim rynku od 2004 roku.

Początkowo, jako rodzinne przedsiębiorstwo działała głównie na terenie Krakowa i okolic, aby wypracować sobie obecną pozycję - jednego z najbardziej liczących się w kraju dostawców kompleksowych rozwiązań, wspierających branżę budowlaną w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego.

Główna specjalizacja firmy, to sprzedaż rusztowań elewacyjnych systemu P-70 (zgodnych wymiarowo z Plettac) i L-73 (zgodnych wymiarowo z systemem Baumann) oraz szalunków ściennych (typu Rasto), fundamentowych (typu Takko) oraz elementów do deskowań stropowych typu Doka (sklejka szalunkowa, podpory szalunkowe, dźwigary H20, itp.). Wieloletnie doświadczenie kadry techniczno-doradczej umożliwia nam zawsze udzielenie Klientowi pomocy w doborze właściwych rozwiązań, dopasowanych ściśle do jego potrzeb.

W ofercie firmy znajdują się również inne kategorie sprzętu, związane z branżą budowlaną. Stałe dostawy elementów takich, jak tymczasowe ogrodzenia budowlane, czy zsypy do gruzu zapewniają, że Klient najczęściej otrzymuje towar w ciągu kilku dni roboczych lub od ręki – jeśli w wystarczającej ilości znajduje się on w naszym magazynie.

Zarabiamy na oferowaniu wysokiej jakości usług i konkurencyjnych cenach, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich Budowlańców i Inwestorów. Warto sprawdzać nasze cotygodniowe promocje i korzystać z okazji cenowych na rusztowania, szalunki, ogrodzenia budowlane, zsypy do gruzu i inny sprzęt budowlany.

Oferta

Zapraszamy do naszego sklepu online.