Strona główna » Elektryk Głuchołazy 21 Najlepszych elektryków

Elektryk Głuchołazy 21 Najlepszych elektryków

Najlepszy Elektryk Opinie

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Głuchołazy, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Głuchołazy mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Głuchołazy złożyli już ponad 1230 zapytań na instalacje elektryczne i drobne usługi. Na podstawie wykonany realizacji przygotowaliśmy ranking firm oferujących Instalacje Elektryczne dla domu i mieszkania. Skorzystaj z wybranej bazy elektryków. Podziel się swoją opinią i realizacją usługi dla miasta Głuchołazy.

Baza najlepszych Elektryków z miasta Głuchołazy

Wielu mieszkańców Głuchołaz zgadza się z tym stwierdzeniem, ale inni się z tym nie zgadzają. Obecna instalacja elektryczna nie chroni mieszkańców przed zagrożeniami, choć istnieje wiele rozwiązań tego problemu.

Po pierwsze, sieć elektryczna w Głuchołazach jest przestarzała i wymaga modernizacji. Wielu mieszkańców Głuchołaz zgadza się z tym stwierdzeniem, ale inni się z tym nie zgadzają. Obecna instalacja elektryczna nie chroni ludzi przed zagrożeniami, chociaż istnieje wiele rozwiązań tego problemu. Miasto może zaktualizować swój system, instalując nowoczesny system CCTV i modernizując gniazdka elektryczne. System CCTV pozwoli miastu monitorować całą sieć elektryczną i natychmiast reagować na wszelkie problemy. Modernizacja gniazdek elektrycznych zapobiegłaby potknięciom o kable i spowodowaniu obrażeń. Zmniejszyłoby to również ryzyko porażenia prądem z powodu uszkodzonego okablowania i zerwanych linii energetycznych. Zainstalowanie sprzętu telewizji przemysłowej i modernizacja gniazd elektrycznych ochroni mieszkańców Głuchołaz przed zagrożeniami elektrycznymi.

Cennik usług elektrycznych w Głuchołazy

Obecna instalacja elektryczna nie chroni mieszkańców przed zagrożeniami, chociaż istnieje wiele rozwiązań tego problemu. Miasto może zainstalować nowoczesny system CCTV i zmodernizować gniazdka elektryczne, aby chronić mieszkańców przed porażeniem prądem i innymi zagrożeniami. Miasto mogłoby również zakupić osobiste alarmy dla obywateli, którzy pracują w niebezpiecznych sytuacjach.

Drobne domowe instalacje elektryczne w Głuchołazy

1.Montaż gniazda wtykowego jedno fazowego, 1 szt. 20 zł – 30zł
2.Montaż gniazda wtykowego trójfazowego , 1 szt. 20zł – 50zł
3.Montaż włącznika lub przełącznika oświetlenia20 zł – 30zł
4.Montaż włączników schodowych lub krzyżowych –1 szt.20 zł – 30zł
5.Montaż gniazda antenowych RTV – szt.120zł – 30zł
6.Montaż aparatu wideofonu i domofonu –szt.1300zł – 500zł
7.Montaż gniazda komputerowego typu RJ 45 (zależnie od kategorii)– szt.120zł – 40zł
8.Montaż gniazda siłowego 400 V n/t –szt.127zł – 60zł
9.Montaż gniazd audio – szt.1 20zł – 30zł
10.Montaż zasilacza oświetlenia 230/12V – szt.1 20zł – 50zł

Instalacje Elektryczne Cennik Głuchołazy

1.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 12/24 moduły – szt.1500zł – 700zł
2.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 36/48 moduły – szt.1700zł -1500zł
3.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 56/104 moduły- szt.11500zł -2000zł
4.Montaż skrzynki rozdzielnicy do 104 modułów  n/t lub p/t – szt.1250zł -500zł
5.Montaż jednego punktu tablicowego w systemie szyn profilowanych – 1 aparat35 zł

Zewnętrzne prace elektryczne Cennik Głuchołazy

1.Ręczne wykonanie 1 mb( metra bieżącego) wykopu od 0.7 do 1 m głębokości150zł – 260zł
2.Wykonanie podsypki pod kabel do napięcia 1kV – 1 mb50zł – 100zł
3.Ułożenie bednarki uziemiającej w wykopie wraz z podłączeniem – 1mb 50zł – 100zł
4.Ułożenie w wykopie 1 mb kabla YKY o przekroju 10 mm2 do 35 mm2 35zł – 55zł
5.Ułożenie w wykopie 1 mb kabla YKY o przekroju 10 mm2 do 35 mm2 w rurze osłonowej typu AROT 85zł – 190zł

Ułatwiłoby to Głuchołazanom zgłaszanie niebezpiecznych zwarć elektrycznych, tak aby ekipy konserwacyjne mogły je zaradzić, zanim dojdzie do poważnych uszkodzeń. Ponadto Głucholazańczycy postrzegają niebezpieczeństwa związane z elektrycznością jako zbyt niebezpieczne, aby je naprawiać; wolą je ignorować i mieć nadzieję, że nic złego się nie stanie, gdy zostaną odłączone od prądu.

Chociaż system elektryczny w Głuchołazach wymaga modernizacji, chroni społeczeństwo przed zagrożeniami elektrycznymi, a mieszkańcy generalnie popierają jego obecny stan. Jednak niektórzy nie zgadzają się z tym stwierdzeniem i uważają, że ich system elektryczny jest wystarczający. Chociaż wolą nie naprawiać instalacji samodzielnie, czują się lepiej, wiedząc, że miasto chroni ich przed zagrożeniami w ich instalacji elektrycznej.

Podziel się opiniami o firmach z miejscowości Głuchołazy

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elektryk Strzelce Opolskie 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Strzelce Opolskie, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Strzelce Opolskie mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Strzelce...

Elektryk Krapkowice 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Krapkowice, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Krapkowice mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Krapkowice złożyli już ponad...

Elektryk Namysłów 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Namysłów, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Namysłów mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Namysłów złożyli już ponad...

Elektryk Prudnik 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Prudnik, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Prudnik mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Prudnik złożyli już ponad...