Strona główna » Elektryk Staszów 21 Najlepszych elektryków

Elektryk Staszów 21 Najlepszych elektryków

Najlepszy Elektryk Opinie

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Staszów, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Staszów mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Staszów złożyli już ponad 1230 zapytań na instalacje elektryczne i drobne usługi. Na podstawie wykonany realizacji przygotowaliśmy ranking firm oferujących Instalacje Elektryczne dla domu i mieszkania. Skorzystaj z wybranej bazy elektryków. Podziel się swoją opinią i realizacją usługi dla miasta Staszów.

Baza najlepszych Elektryków z miasta Staszów

Wiele krajów na całym świecie ma przestarzałe systemy elektryczne, które są niebezpieczne i nieefektywne. Staszów w Polsce jest jednym z takich krajów. System elektryczny miasta jest stary, niehigieniczny i zawodny. Wiele osób w Staszowie polega na nim w swoich podstawowych potrzebach i uważa, że ​​nic nie da się z tym zrobić. Jednak instalacja elektryczna w Staszowie stwarza poważne zagrożenie pożarowe i wymaga naprawy.

Cennik usług elektrycznych w Staszów

Lokalna instalacja elektryczna jest niebezpieczna, ponieważ może spowodować pożar. Według badania Fundacji Bezpieczeństwa Elektrycznego z 2018 r. wadliwa instalacja elektryczna jest główną przyczyną pożarów domów w Polsce. Większość Polaków nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń związanych z użytkowaniem ich instalacji elektrycznej. Dzieje się tak dlatego, że pożary instalacji elektrycznych są rzadko zgłaszane, ponieważ większość ludzi niechętnie przyznaje się do tego, że coś jest nie tak z ich domem.

Obecna instalacja elektryczna w Staszowie jest przestarzała i nieprzystosowana do współczesnych potrzeb. Miasto nie ma sieci energetycznej, więc wszystkie urządzenia elektryczne muszą być zasilane z generatora. To sprawia, że ​​istniejąca instalacja elektryczna jest zawodna i nieefektywna. Ogranicza również mieszkańców miasta tylko do podstawowych urządzeń, takich jak lodówki i telewizory.

Drobne domowe instalacje elektryczne w Staszów

1.Montaż gniazda wtykowego jedno fazowego, 1 szt. 20 zł – 30zł
2.Montaż gniazda wtykowego trójfazowego , 1 szt. 20zł – 50zł
3.Montaż włącznika lub przełącznika oświetlenia20 zł – 30zł
4.Montaż włączników schodowych lub krzyżowych –1 szt.20 zł – 30zł
5.Montaż gniazda antenowych RTV – szt.120zł – 30zł
6.Montaż aparatu wideofonu i domofonu –szt.1300zł – 500zł
7.Montaż gniazda komputerowego typu RJ 45 (zależnie od kategorii)– szt.120zł – 40zł
8.Montaż gniazda siłowego 400 V n/t –szt.127zł – 60zł
9.Montaż gniazd audio – szt.1 20zł – 30zł
10.Montaż zasilacza oświetlenia 230/12V – szt.1 20zł – 50zł

Instalacje Elektryczne Cennik Staszów

1.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 12/24 moduły – szt.1500zł – 700zł
2.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 36/48 moduły – szt.1700zł -1500zł
3.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 56/104 moduły- szt.11500zł -2000zł
4.Montaż skrzynki rozdzielnicy do 104 modułów  n/t lub p/t – szt.1250zł -500zł
5.Montaż jednego punktu tablicowego w systemie szyn profilowanych – 1 aparat35 zł

Zewnętrzne prace elektryczne Cennik Staszów

1.Ręczne wykonanie 1 mb( metra bieżącego) wykopu od 0.7 do 1 m głębokości150zł – 260zł
2.Wykonanie podsypki pod kabel do napięcia 1kV – 1 mb50zł – 100zł
3.Ułożenie bednarki uziemiającej w wykopie wraz z podłączeniem – 1mb 50zł – 100zł
4.Ułożenie w wykopie 1 mb kabla YKY o przekroju 10 mm2 do 35 mm2 35zł – 55zł
5.Ułożenie w wykopie 1 mb kabla YKY o przekroju 10 mm2 do 35 mm2 w rurze osłonowej typu AROT 85zł – 190zł

Nie ma możliwości korzystania z komputerów, pralek czy klimatyzatorów, gdy nie ma sieci elektrycznej. Z drugiej strony wiele osób w Staszowie polega na swoich codziennych potrzebach, korzystając z przestarzałej instalacji elektrycznej. Nie mają innego wyboru, jak dalej z niego korzystać. Nawet gdyby mogli sobie pozwolić na modernizację swojego systemu elektrycznego, nie zrobiliby tego, ponieważ kosztowałoby to dużo pieniędzy i byłoby mniej wydajne niż obecny system. Ponadto wymiana starej instalacji elektrycznej jest bardzo niebezpieczna i powinna być podejmowana wyłącznie przez profesjonalistów.

Mimo że jest przestarzała i niebezpieczna, instalacja elektryczna w Staszowie jest nadal w większości sprawna dzięki zasilaniu jej przez generatory. Oznacza to jednak, że miejska instalacja elektryczna stanowi poważne zagrożenie pożarowe i musi zostać jak najszybciej zmodernizowana. Modernizacja systemu mogłaby również pomóc rozwiązać wiele innych problemów Staszowa, takich jak niehigieniczne okablowanie i niskie zasilanie. Pomogłoby to również w unowocześnieniu infrastruktury miasta i uczynieniu go bardziej zaawansowanym technologicznie, aby przyszłe pokolenia mogły w nim mieszkać.

Podziel się opiniami o firmach z miejscowości Staszów

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elektryk Jędrzejów 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Jędrzejów, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Jędrzejów mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Jędrzejów złożyli już ponad...

Elektryk Końskie 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Końskie, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Końskie mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Końskie złożyli już ponad...

Elektryk Pińczów 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Pińczów, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Pińczów mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Pińczów złożyli już ponad...

Elektryk Busko-Zdrój 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Busko-Zdrój, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Busko-Zdrój mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Busko-Zdrój złożyli już ponad...