Strona główna » Pompy ciepła WLTR – Nowoczesne rozwiązanie na polskim rynku
Pompy ciepła WLTR - Nowoczesne rozwiązanie na polskim rynku

Pompy ciepła WLTR – Nowoczesne rozwiązanie na polskim rynku

W dzisiejszych czasach poszukujemy efektywnych i ekologicznych rozwiązań do ogrzewania naszych domów. 

Czeska firma Woltair postawiła duży krok na polskim rynku pomp ciepła  wprowadzając najnowsze urządzenie swojego autorstwa – pompę ciepła WLTR.

Jest to  zaawansowana technologicznie pompa ciepła, wyrózniająca się zdolnością do zdalnej konfiguracji, monitorowania jej pracy oraz serwisowania za pomocą sieci LAN , a także zintegrowaną kartę SIM, która działa niezawodnie nawet w przypadku braku dostępu do prądu. Dzięku temu obsługa pompy jest wygodna i efektywna.

Ta innowacyjna pompa ciepła  jest przyszłością w dziedzinie ogrzewania.  Urządzenie to jest wynik wieloletnich badań i rozwoju pod kierunkiem Karela Naprstka, eksperta z trzynastoletnim doświadczeniem w branży , wspołzałożyciela i dyrektora technologicznego Woltair.

Technologia wpasowująca się w potrzeby użytkownika.

Woltair skoncentrował się głownie na precyzyjnym sterowaniu działania pompy ciepła WLTR. Dostosowuje ona wydajność i zużycie energii zarówno do temperatury jaka w danej chwili jest na zewnątrz, jak również prognozy pogody w danym regionie . Jest to szczególnie atrakcyjne dla polskich konsumentów, ponieważ oczekują oni by urządzenie było dopasowane do ich potrzeb. Dzięki temu koszty ogrzewania są efektywnie zminimalizowane.

Czytaj więcej: Ile kosztuje budowa farmy fotowoltaicznej 100 kW – ile wyprodukuje prądu?

W ofercie firmy jest również informacja o personalizacji  trybu ogrzewania, która jest dostosowana do trybu życia użytkownika z możliwością ustawienia godzinowego harmonogramu ogrzewania. Zużycie energii jest bardzo dokładnie sprawdzane przez działający pulsacyjnie wskażnik mocy intregrujący się  z panelem sterowania.

Umożliwia to klientowi śledzenie statystyk na wykresach. Te dodatkowe funkcje z pewnością docenią klienci, ktozy na pierwszym miejscu stawiają rozwiązanie ekonomiczne i podnoszące komfort użytkowania.

Kompleksowe usługi od początku do końca,  szybka realizacja i solidna gwarancja.

 Woltair daje gwarancję, że każdy klient może cieszyć się nowoczesnym ogrzewaniem w szybkim czasie.  Oferuje pełen zakres usług- zaczynając od planowania,  po wstępne  konsultacje , pomoc w uzyskaniu dotacji, aż po sam montaż.

Zobacz również: Panele fotowoltaiczne Jinko – 450w, 395w, 540w, Solar, Tiger Opinie

Można więc być pewnym profesjonalizmu i pomocy na każdym etapie.  Woltair dba by ich urządzenia były najlepszej jakości, ale równiez dba o to by wszystko odbywało się bez opóżnień, a klient był zadowolony. Gwarancja szybkiej instalacji w ciągu 30 dni, lub zwrot 50% ceny zakupu świadczy o tym, że angażuje się w zadowolenie klientów i dąży do ciągłego podnoszenia standardów obsługi.

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Ile kosztuje wycinka drzew?

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na koszt ścięcia drzewa jest jego wielkość i wysokość. Im większe i wyższe drzewo, tym trudniejsze i bardziej czasochłonne jest jego wycięcie, co może zwiększyć...

Hybrydowa pompa ciepła – jak działa ile kosztuje montaż Opinie

Hybrydowe pompy ciepła to rodzaj systemu grzewczego, który łączy wiele technologii w celu zapewnienia wydajnego ogrzewania domów i firm. System hybrydowy zazwyczaj składa się z pompy ciepła powietrze-woda i kondensacyjnego...

Najem okazjonalny krok po kroku u notariusza

Rozważając wynajem okazjonalny, kluczowe znaczenie ma rozeznanie i wybór odpowiedniej platformy wynajmu, która odpowiada Twoim potrzebom. Pierwszym krokiem jest zbadanie różnych platform wynajmu dostępnych w Twojej okolicy. Każda platforma może...

Czy inwestowanie w zakup mieszkania jako forma lokaty kapitału jest mądrą decyzją?

Inwestowanie w nieruchomości może być trudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o podjęcie decyzji, czy zakup mieszkania jest mądrą decyzją finansową. Ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z tym obszernym tematem,...