Strona główna » Pompy ciepła WLTR – Nowoczesne rozwiązanie na polskim rynku
Pompy ciepła WLTR - Nowoczesne rozwiązanie na polskim rynku

Pompy ciepła WLTR – Nowoczesne rozwiązanie na polskim rynku

W dzisiejszych czasach poszukujemy efektywnych i ekologicznych rozwiązań do ogrzewania naszych domów. 

Czeska firma Woltair postawiła duży krok na polskim rynku pomp ciepła  wprowadzając najnowsze urządzenie swojego autorstwa – pompę ciepła WLTR.

Jest to  zaawansowana technologicznie pompa ciepła, wyrózniająca się zdolnością do zdalnej konfiguracji, monitorowania jej pracy oraz serwisowania za pomocą sieci LAN , a także zintegrowaną kartę SIM, która działa niezawodnie nawet w przypadku braku dostępu do prądu. Dzięku temu obsługa pompy jest wygodna i efektywna.

Ta innowacyjna pompa ciepła  jest przyszłością w dziedzinie ogrzewania.  Urządzenie to jest wynik wieloletnich badań i rozwoju pod kierunkiem Karela Naprstka, eksperta z trzynastoletnim doświadczeniem w branży , wspołzałożyciela i dyrektora technologicznego Woltair.

Technologia wpasowująca się w potrzeby użytkownika.

Woltair skoncentrował się głownie na precyzyjnym sterowaniu działania pompy ciepła WLTR. Dostosowuje ona wydajność i zużycie energii zarówno do temperatury jaka w danej chwili jest na zewnątrz, jak również prognozy pogody w danym regionie . Jest to szczególnie atrakcyjne dla polskich konsumentów, ponieważ oczekują oni by urządzenie było dopasowane do ich potrzeb. Dzięki temu koszty ogrzewania są efektywnie zminimalizowane.

Czytaj więcej: Ile kosztuje budowa farmy fotowoltaicznej 100 kW – ile wyprodukuje prądu?

W ofercie firmy jest również informacja o personalizacji  trybu ogrzewania, która jest dostosowana do trybu życia użytkownika z możliwością ustawienia godzinowego harmonogramu ogrzewania. Zużycie energii jest bardzo dokładnie sprawdzane przez działający pulsacyjnie wskażnik mocy intregrujący się  z panelem sterowania.

Umożliwia to klientowi śledzenie statystyk na wykresach. Te dodatkowe funkcje z pewnością docenią klienci, ktozy na pierwszym miejscu stawiają rozwiązanie ekonomiczne i podnoszące komfort użytkowania.

Kompleksowe usługi od początku do końca,  szybka realizacja i solidna gwarancja.

 Woltair daje gwarancję, że każdy klient może cieszyć się nowoczesnym ogrzewaniem w szybkim czasie.  Oferuje pełen zakres usług- zaczynając od planowania,  po wstępne  konsultacje , pomoc w uzyskaniu dotacji, aż po sam montaż.

Zobacz również: Panele fotowoltaiczne Jinko – 450w, 395w, 540w, Solar, Tiger Opinie

Można więc być pewnym profesjonalizmu i pomocy na każdym etapie.  Woltair dba by ich urządzenia były najlepszej jakości, ale równiez dba o to by wszystko odbywało się bez opóżnień, a klient był zadowolony. Gwarancja szybkiej instalacji w ciągu 30 dni, lub zwrot 50% ceny zakupu świadczy o tym, że angażuje się w zadowolenie klientów i dąży do ciągłego podnoszenia standardów obsługi.

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Wykup mieszkań zakładowych – jak zrealizować?

Kupując mieszkanie służbowe, ważne jest, aby wiedzieć, czym dokładnie jest mieszkanie służbowe. Mieszkanie służbowe to rodzaj mieszkania będącego własnością firmy lub przedsiębiorstwa państwowego, które jest dostępne do zakupu przez najemców...

Czy taras wlicza się do powierzchni zabudowy?

Powierzchnia zabudowy jest kluczowym parametrem decydującym o wyborze nieruchomości dla wielu potencjalnych nabywców. Definiuje się ją jako powierzchnię obliczoną wzdłuż obrysu zewnętrznych krawędzi budynku, obejmującą wszystkie elementy budynku spoczywające na...

Czy warto zainwestować w dom modułowy? Poznaj bliżej to rozwiązanie!

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego mieszkania lub domu jest ważną kwestią dla wielu osób bez względu na wiek. Rosnącą popularnością cieszą się domy modułowe. Na czym polega to rozwiązanie, jakie...

Ile kosztują znicze i kwiaty na Wszystkich Świętych w 2023 roku?

Dzień Wszystkich Świętych to ważne święto w wielu kulturach, upamiętniające życie bliskich zmarłych oraz oddające cześć świętym i męczennikom z przeszłości. Dzień ten obchodzony jest w wielu krajach 1 listopada...