Strona główna » Wybierz wannę, dzięki której pokochasz relaks w swojej łazience 
Wybierz wannę, dzięki której pokochasz relaks w swojej łazience

Wybierz wannę, dzięki której pokochasz relaks w swojej łazience 

Odprężenie podczas kąpieli w łazience to nie tylko chwila na zadbanie o higienę, ale przede wszystkim sposób na poprawę samopoczucia i jakości życia. Woda, jako element, który kojarzy się z wyciszeniem i bliskością natury, ma bardzo duży wpływ na relaks, a nowoczesne wanny łazienkowe są stworzone po to, by uczynić z kąpieli prawdziwy rytuał domowego SPA.

Wybierając starannie zaprojektowaną wannę, zyskujesz wyposażenie, które łączy w sobie funkcjonalność i ponadczasowy design. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak nowe rozwiązania w wannach łazienkowych odmieniają wygodę kąpieli.

Czym powinna wyróżniać się wygodna wanna łazienkowa?

Nowoczesne wanny łazienkowe coraz częściej zachwycają kształtami, kolorami i sposobem wykończenia. Wybór na rynku jest tak duży, że łatwo pogubić się we wszystkich informacjach i zapomnieć o doborze wyposażenia łazienkowego do własnych preferencji i potrzeb. Dlatego warto pamiętać, że najważniejszym celem wanny łazienkowej jest zapewnienie domownikom relaksu i wygodnego dbania o codzienną higienę. To oznacza, że podczas zakupu dobrze jest zwracać uwagę na własny gust i komfort. Istnieje jednak kilka rozwiązań, dzięki którym wanny łazienkowe wpływają na większą wygodę kąpieli, niezależnie od naszych indywidualnych oczekiwań. Są to między innymi:

 • wymiary, które pozwalają na wygodne rozprostowanie nóg,
 • odpowiedni kąt nachylenia oparcia,
 • przyjemna w dotyku faktura,
 • odpływ pośrodku, dzięki któremu wygodnie usiądziesz po każdej stronie wanny,
 • wolne wychładzanie się wody,
 • design, który współgra z Twoim gustem i stylem łazienki.

Tego typu cechami wyróżnia się wanna łazienkowa z kolekcji MEDA od znanej marki LAUFEN. To przykład wyposażenia, w którym szwajcarska jakość zachwyca również nowoczesnym wzornictwem. Za wysoki standard wykończenia odpowiada między innymi materiał kompozytowy Marbond®, który stanowi wyjątkową innowację opracowaną przez firmę LAUFEN. Co sprawia, że ten kompozyt świetnie sprawdza się przy produkcji wanien łazienkowych?

Czym jest materiał kompozytowy Marbond® i w jaki sposób wpływa na komfort kąpieli?

Jedną z najważniejszych zalet wanien łazienkowych od marki LAUFEN są materiały wykorzystywane do ich produkcji. Przykładem jest kompozyt Marbond®, który gwarantuje domownikom wysoki komfort kąpieli i pozwala na tworzenie wyrobów o nowoczesnych kształtach oraz estetycznym wykończeniu. Wanny łazienkowe wykonane z materiału kompozytowego Marbond® wyróżniają się takimi cechami jak:

 • świetna termoizolacja, dzięki której woda w wannie przez długi czas utrzymuje swoją temperaturę,
 • lekkość, która zapewnia sprawny transport i montaż wanny,
 • wysoka wytrzymałość i odporność na uderzenia, zarysowania, szok termiczny, działanie promieni UV czy stosowanie środków czyszczących,
 • możliwość renowacji z wykorzystaniem specjalnego zestawu naprawczego,
 • przyjemna w dotyku i gładka powierzchnia, którą łatwo utrzymasz w czystości,
 • antypoślizgowość wysokiej klasy C, która gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas korzystania z wanny.

Wanny łazienkowe z kolekcji MEDA to inwestycja w codzienną higienę i luksus głębokiego odprężenia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego kompozytu Marbond® wanny są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Ich estetyczne wykończenie i ponadczasowa elegancja sprawiają ponadto, że sprawdzą się w łazienkach urządzonych w różnych stylach. Zapoznaj się z kolekcją MEDA i wybierz wyposażenie łazienkowe, dzięki któremu stworzysz prywatne domowe SPA.

Artykuł Partnerski

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Ile kosztuje montaż zmiękczacza wody?

Zmiękczacze wody usuwają z wody rozpuszczone minerały, czyniąc ją bardziej miękką. Dodają również do wody korzystne minerały, których często brakuje. Z tego powodu wiele osób postrzega zmiękczacze wody jako konieczność....

Jaka wanna do wzrostu? Jak dopasować wannę?

Wanny wolnostojące są popularnym wyborem dla osób poszukujących luksusowych i relaksujących kąpieli. Modele te są zazwyczaj większe i zapewniają większą swobodę w wygodnym ułożeniu pleców i nóg. Idealna wanna wolnostojąca...

Biały montaż – co to jest i ile kosztuje? Cennik białego montażu w 2023 roku

Należy zauważyć, że koszt białego montażu może się również różnić w zależności od roku i lokalizacji.

Dlaczego warto wybrać przyścienny odpływ liniowy? Zalety i inspiracje

Niezależnie od tego, czy planujesz remont łazienki, czy też tworzysz projekt od podstaw, rozważenie wyboru odpowiedniego systemu odprowadzania wody może mieć kluczowe znaczenie dla funkcjonalności i estetyki przestrzeni. Przyścienny odpływ...