Strona główna » Elektryk Zambrów 21 Najlepszych elektryków

Elektryk Zambrów 21 Najlepszych elektryków

Najlepszy Elektryk Opinie

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Zambrów, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Zambrów mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Zambrów złożyli już ponad 1230 zapytań na instalacje elektryczne i drobne usługi. Na podstawie wykonany realizacji przygotowaliśmy ranking firm oferujących Instalacje Elektryczne dla domu i mieszkania. Skorzystaj z wybranej bazy elektryków. Podziel się swoją opinią i realizacją usługi dla miasta Zambrów.

Baza najlepszych Elektryków z miasta Zambrów

Miasto Zambrów to miasto w województwie kujawsko-pomorskim w północno-wschodniej Polsce. Położony około 45 minut od Bydgoszczy i 55 minut od Torunia, miasto Zambrów liczy 17 072 mieszkańców według spisu z 2012 roku. Rozwój miasta jest w dużej mierze spowodowany projektami budownictwa elektrycznego w okolicy. Ponadto Miasto Zambrów ma wiele możliwości zatrudnienia dla elektryków dzięki projektom budowlanym i swojej pozycji jako węzła komunikacyjnego. Jednak projekty budownictwa elektrycznego w Mieście Zambrów stworzyły nowe wymagania dotyczące miejsc pracy, które utrudniają obsadzanie niektórych stanowisk dla elektryków.

Cennik usług elektrycznych w Zambrów

Miasto Zambrów to rozwijająca się społeczność z wieloma projektami budownictwa elektrycznego. W mieście znajduje się kilka dużych obiektów energetycznych i budynków, które wymagają stałej konserwacji. Projekty te stwarzają wiele możliwości zatrudnienia dla elektryków. Ponadto Miasto Zambrów posiada kilka mniejszych elektrowni, które również wymagają konserwacji elektrycznej. Obejmuje to wszystko, od sprzętu elektrycznego po generatory. Tak więc miasto Zambrów ma wiele projektów budowy instalacji elektrycznych, do których potrzebni są elektrycy.

Elektrycy w mieście Zambrów mają wiele możliwości pracy dzięki miejskim projektom budowy instalacji elektrycznych. W mieście trwają obecnie cztery projekty budowy instalacji elektrycznych. Należą do nich nowe liceum, stadion dla lokalnej drużyny sportowej, komisariat policji i więzienie oraz biurowce. Projekty te tworzą tysiące potrzebnych miejsc pracy dla mieszkańców Zambrowa i zapewniają elektrykom wiele możliwości zatrudnienia.

Drobne domowe instalacje elektryczne w Zambrów

1.Montaż gniazda wtykowego jedno fazowego, 1 szt. 20 zł – 30zł
2.Montaż gniazda wtykowego trójfazowego , 1 szt. 20zł – 50zł
3.Montaż włącznika lub przełącznika oświetlenia20 zł – 30zł
4.Montaż włączników schodowych lub krzyżowych –1 szt.20 zł – 30zł
5.Montaż gniazda antenowych RTV – szt.120zł – 30zł
6.Montaż aparatu wideofonu i domofonu –szt.1300zł – 500zł
7.Montaż gniazda komputerowego typu RJ 45 (zależnie od kategorii)– szt.120zł – 40zł
8.Montaż gniazda siłowego 400 V n/t –szt.127zł – 60zł
9.Montaż gniazd audio – szt.1 20zł – 30zł
10.Montaż zasilacza oświetlenia 230/12V – szt.1 20zł – 50zł

Instalacje Elektryczne Cennik Zambrów

1.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 12/24 moduły – szt.1500zł – 700zł
2.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 36/48 moduły – szt.1700zł -1500zł
3.Instalacja aparatów w rozdzielnicy 56/104 moduły- szt.11500zł -2000zł
4.Montaż skrzynki rozdzielnicy do 104 modułów  n/t lub p/t – szt.1250zł -500zł
5.Montaż jednego punktu tablicowego w systemie szyn profilowanych – 1 aparat35 zł

Zewnętrzne prace elektryczne Cennik Zambrów

1.Ręczne wykonanie 1 mb( metra bieżącego) wykopu od 0.7 do 1 m głębokości150zł – 260zł
2.Wykonanie podsypki pod kabel do napięcia 1kV – 1 mb50zł – 100zł
3.Ułożenie bednarki uziemiającej w wykopie wraz z podłączeniem – 1mb 50zł – 100zł
4.Ułożenie w wykopie 1 mb kabla YKY o przekroju 10 mm2 do 35 mm2 35zł – 55zł
5.Ułożenie w wykopie 1 mb kabla YKY o przekroju 10 mm2 do 35 mm2 w rurze osłonowej typu AROT 85zł – 190zł

Chociaż miasto Zambrów ma pewne możliwości zatrudnienia dla elektryków, płace nie są tak wysokie jak w innych miastach. Średnia roczna pensja elektryka w Zambrowie wynosi około 27 tysięcy dolarów. To wprawdzie dobrze w porównaniu ze średnią płacą w całej Polsce, ale nie dorównuje pensji w innych miastach. Dodatkowo w mieście Zambrów panuje duża konkurencja o pracę, więc wynagrodzenie nie będzie tak wysokie, jak mogłoby być, gdyby konkurencja była niższa.

Chociaż miasto Zambrów nie płaci tak dużo jak inne miasta za prace elektryczne , nadal oferuje wiele możliwości pracy dla elektryków. Zarobki mogą nie być tak wysokie jak w innych miastach, ale dzięki miejskim projektom budowlanym w Zambrowie wciąż istnieje wiele miejsc pracy. Osoby, które chcą dobrze zarabiać, a jednocześnie pomagać swojej społeczności, powinny rozważyć pracę w Zambrowie podczas poszukiwania pracy w branży elektrycznej.

Podziel się opiniami o firmach z miejscowości Zambrów

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elektryk Sokółka 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Sokółka, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Sokółka mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Sokółka złożyli już ponad...

Elektryk Grajewo 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Grajewo, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Grajewo mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Grajewo złożyli już ponad...

Elektryk Łapy 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Łapy, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Łapy mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Łapy złożyli już ponad...

Elektryk Hajnówka 21 Najlepszych elektryków

W naszej bazie monterbudowy.pl znajdziesz już ponad 20 Elektryków z miasta Hajnówka, którzy oferują instalacje elektryczne. Dzięki nam mieszkańcy miasta Hajnówka mogą zlecić swoje usługi dla top 20 Elektryków. Mieszkańcy Hajnówka złożyli już ponad...