Strona główna » Malowanie ścian i sufitów Wrocław 12 Najlepszych Firm

Malowanie ścian i sufitów Wrocław 12 Najlepszych Firm

malowanie ścian i sufitów opinie

Skorzystaj z naszej bazy MonterBudowy.pl, gdzie przygotowaliśmy bazę najlepszych 12 firm z Wrocław, które zajmują się malowaniem ścian i sufitów. Na podstawie zbieranych opinii przygotowujmy ranking Firm z miasta Wrocław, które specjalizują się malowaniu ścian i sufitów. Przeczytaj opinie o firmach z miastach Wrocław i wybierz najlepszą firmę. Mieszkańcy miasta Wrocław złożyli już ponad 2210 ofert na malowanie ścian i sufitów korzystając z naszego portalu i opinii klientów.

Baza najlepszych firm z miasta Wrocław zajmujących się malowaniem ścian i sufitów.

Po prostu powierz swoje usługi malowania mieszkania profesjonalistom w mieście Wrocław. Ich kwalifikacje i profesjonalizm Cię zaskoczą. Są w czołówce pod Wrocławiem. Nie czekaj - skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę współpracy, którą z pewnością pokochasz.

Po prostu powierz zadanie malowania swojego mieszkania profesjonalistom z firmy GW Construction we Wrocławiu. Będziesz zdumiony ich umiejętnościami i doświadczeniem. Są jednymi z najlepszych we Wrocławiu. Potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego są doskonałym wyborem.

Cena malowania mieszkania we wrocławiu

Ile kosztuje malowanie mieszkania? Oczywiście cena zależy od wielkości - poniżej podaliśmy średni koszt malowania mieszkania 50m2 (jeśli chcesz obliczyć koszt malowania mieszkania 60m2 lub więcej wystarczy dodać średnią cenę za metr mieszkania do malowania) . Jeśli znasz szerokość, długość i wysokość pomieszczenia, możesz łatwo obliczyć powierzchnię do pomalowania. Do tej wartości dodaj również powierzchnię sufitu.

Planujesz w najbliższym czasie remont mieszkania i zastanawiasz się, ile będzie kosztować pomalowanie pokoju? W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Ci różne komponenty, które powinieneś wziąć pod uwagę, oraz ceny, na które powinieneś być przygotowany. Jeśli chcesz być w pełni przygotowany finansowo na tę przygodę, powinieneś przeczytać nasz wpis.

Koszt malowania mieszkania we Wrocławiu

Należy również pamiętać, że ceny mogą się różnić w zależności od miasta. Zapytaliśmy o to ekspertów, np.: w Warszawie, Krakowie i Trójmieście za malowanie ścian płacimy najwięcej (tu ceny potrafią przekraczać nawet 20 zł za 1 m²), w Łodzi, Rzeszowie Koszt malowania ścian jest nieco niższe we Wrocławiu (ceny zaczynają się od 12 zł za 1 metr kwadratowy).

Jak widać powyżej, pomalowanie pokoju o powierzchni 16 metrów kwadratowych kosztuje około 1100 zł. Do tego trzeba doliczyć koszt farby, który można obliczyć w podobny sposób. W takim przypadku zwróć uwagę na działanie wybranego produktu. Różni się w zależności od rodzaju farby i producenta.

Cennik malowania ścian i sufitów w Wrocław

  • za malowanie ścian i sufitów zapłacisz od 14 do 17 zł za m2,
  • za malowanie artystyczne, przykładowo pokojów dziecięcych, zapłacisz minimum 50 zł za m2 i więcej, im trudniejszą pracę zlecisz,
  • za malowanie natryskowe około 12 zł za m2,
  • za malowanie ram okiennych do 95-100 zł za sztukę,
  • za lakierowanie farbami olejnymi do około 55 zł za m2,
  • za impregnację drewna do około 30 zł za m2,
  • za malowanie farbą akrylową od 7 do 9 zł za m2,
  • za malowanie elewacji od 27 do 40 zł za m2.

Czytaj więcej:

Podziel się opiniami o firmach z miejscowości Wrocław

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Malowanie ścian i sufitów Wałbrzych 12 Najlepszych Firm

Skorzystaj z naszej bazy MonterBudowy.pl, gdzie przygotowaliśmy bazę najlepszych 12 firm z Wałbrzych, które zajmują się malowaniem ścian i sufitów. Na podstawie zbieranych opinii przygotowujmy ranking Firm z miasta Wałbrzych,...

Malowanie ścian i sufitów Legnica 12 Najlepszych Firm

Skorzystaj z naszej bazy MonterBudowy.pl, gdzie przygotowaliśmy bazę najlepszych 12 firm z Legnica, które zajmują się malowaniem ścian i sufitów. Na podstawie zbieranych opinii przygotowujmy ranking Firm z miasta Legnica,...

Malowanie ścian i sufitów Jelenia Góra 12 Najlepszych Firm

Skorzystaj z naszej bazy MonterBudowy.pl, gdzie przygotowaliśmy bazę najlepszych 12 firm z Jelenia Góra, które zajmują się malowaniem ścian i sufitów. Na podstawie zbieranych opinii przygotowujmy ranking Firm z miasta...

Malowanie ścian i sufitów Lubin 12 Najlepszych Firm

Skorzystaj z naszej bazy MonterBudowy.pl, gdzie przygotowaliśmy bazę najlepszych 12 firm z Lubin, które zajmują się malowaniem ścian i sufitów. Na podstawie zbieranych opinii przygotowujmy ranking Firm z miasta Lubin,...