Strona główna » Remont Mieszkania Kraków 10 Najlepszych Firm – Cena

Remont Mieszkania Kraków 10 Najlepszych Firm – Cena

Remont
Remont Mieszkania

W naszej bazie znajdziesz już ponad 176 firm z miasta Kraków, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Kraków mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Kraków złożyli już ponad 3330 ofert na remont mieszkania. Na podstawie wykonany realizacji przygotowaliśmy ranking firm oferujących Remont Mieszkania Kraków.

Baza najlepszych firm z miasta Kraków

Wiele osób podróżuje do Krakowa w Polsce, aby odwiedzić jego liczne atrakcje. Jednak miasto jest również postrzegane jako popularne miejsce do renowacji. Miasto oferuje kilka różnych stylów architektonicznych, co czyni je doskonałym miejscem do wyboru projektu renowacji. Remonty w Krakowie są zwykle tańsze niż w innych miastach ze względu na brak budownictwa wysokościowego. Jednak architektura miasta sprawia, że ​​idealnie nadaje się do luksusowych renowacji. Dlatego wiele osób decyduje się na remont swoich krakowskich mieszkań już po pierwszej wizycie.

Cennik Remontów Mieszkań w Kraków

Głównym powodem, dla którego ludzie remontują swoje krakowskie mieszkania, jest zwiększenie wartości ich nieruchomości. W związku z tym większość renowacji w Krakowie ma na celu zwiększenie wartości nieruchomości. Dlatego wiele osób decyduje się na remont krakowskich mieszkań po tym, jak się z nich po raz pierwszy wyprowadza. Dodanie drugiego piętra lub nowych okien ma ogromny wpływ na ogólny wygląd budynku. Ponadto te renowacje to łatwy sposób na zwiększenie wartości nieruchomości bez zatrudniania profesjonalnego wykonawcy.

Usługi malarskie, tapicerskie, gipsowanie Kraków

Wykonywane usługi – czynności (robocizna netto)JednostkaCena netto
Malowanie wnętrz farbą emulsyjną (dwukrotne) – w jednym kolorzem219,50-24,00zł
Gruntowanie ścian i sufitów (typu UNI-grunt)m29,50-13,00zł
Zrywanie starych tapetm220,00-29,00zł
Wygładzanie ścian i sufitów (2/3-krotne ze szlifowaniem), gładź gipsowam239,50-47,00zł
Malowanie glazury i terakotym255,00-60,00zł
Skrobanie ścian i sufitów – usunięcie starych farbm217,00-22,00zł
Tapetowanie ścianm250,00-65,00zł
Malowanie drzwim2130,00-180zł
Malowanie grzejnikówżebro14,00-18,00zł
Drobne szpachlowanie, uzupełnianie ubytków na ścianach i sufitachm212,00-20,50zł

Apartamenty w Krakowie mogą być drogie, ponieważ miasto oferuje zarówno luksusowe, jak i niedrogie zakwaterowanie. Wielu turystów woli zatrzymać się w niedrogim zakwaterowaniu niż płacić za luksusowe zakwaterowanie. Dlatego wielu turystów po pierwszym opuszczeniu krakowskich apartamentów woli wyremontować swoje krakowskie mieszkania. Dodanie nowej łazienki lub drugiego piętra robi znaczącą różnicę w porównaniu z minimalną zmianą ogólnego wyglądu.

Usługi malarskie, tapicerskie, gipsowanie Kraków

Wykonywane usługi – czynności (robocizna netto)JednostkaCena netto
Tynkowanie metodą tradycyjną ścian i sufitówm232,00-39,00zł
Obsadzenie kątowników/narożników tynkarskichmb.21,00zł
Montaż listew prowadzącychmb.12,00zł
Obróbka otworów okiennychmb.45,00zł
Wyburzanie ścian działowych do gr. 18 cm.m2100,00-150,00zł
Skuwanie tynkum225,00-29,00zł
Uzupełnienie ubytku tynku – bruzd po wyburzonych ścianachmb.22,00-27,00zł
Wykonanie wylewki samopoziomującejm232,00-37,00zł
Wykonanie wylewki ciężkiejm240,00-45,00zł
Tynki dekoracyjne, strukturalnem2100,00-130,00zł
Montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicąszt.250,00-290,00zł
Montaż drzwi zewnętrznych z ościeżnicąszt.500,00-600,00zł
Podcięcie drzwi wewnętrznychszt.60,00zł
Montaż parapetów wewnętrznych konglomerat, płyta, kamieńmb.90,00-150,00zł
Montaż pustaków szklanych – luxferówm2190,00-250,00zł

Z drugiej strony nie wszyscy zgadzają się z wydawaniem dużych pieniędzy na renowacje. Niektórzy uważają, że koszt remontu nie gra roli, gdy celem jest poprawa wyglądu krakowskiego mieszkania. Bardziej przystępny wygląd wystarczy, nawet jeśli zostaną wprowadzone drobne zmiany konstrukcyjne. Te drobne zmiany pozwalają odwiedzającym poczuć się jak w domu, pomimo zmiany ogólnego wyglądu ich krakowskiego mieszkania.

Jeśli zdecydujesz się wyremontować swoje krakowskie mieszkanie, możesz zaoszczędzić pieniądze, wybierając renowacje budżetowe zamiast zatrudniać profesjonalnego wykonawcę. Możesz zaoszczędzić pieniądze na materiałach, wykonując część pracy samodzielnie lub znajdując materiały „zrób to sam” w Internecie. Alternatywnie, możesz tanio zatrudnić majsterkowiczów i pracowników budowlanych w Polsce, ponieważ płace są tak niskie, że popyt na wykwalifikowanych pracowników jest niewielki.

Podsumowując, większość ludzi remontuje swoje krakowskie mieszkania z powodu chęci zwiększenia wartości nieruchomości lub poprawić ich ogólny wygląd. Chociaż niektórzy uważają, że nie stanowi to problemu w przypadku wprowadzenia drobnych zmian, większość ludzi szuka porady eksperta w przypadku problemów strukturalnych. Znalezienie specjalistów w Polsce może być trudne, ponieważ nie mają oni wolnych miejsc pracy w każdej dziedzinie ze względu na niskie zarobki i ograniczone możliwości. W związku z tym przed rozpoczęciem poważnych projektów remontowych w swoim krakowskim mieszkaniu należy poszukać renomowanych źródeł.

Podziel się opiniami o firmach z miejscowości Kraków

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Remont Mieszkania Krynica Zdrój 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 176 firm z miasta Krynica Zdrój, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Krynica Zdrój mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm....

Remont Mieszkania Trzebinia 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 200 firm z miasta Trzebinia, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Trzebinia mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Trzebinia...

Remont Mieszkania Oświęcim 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 176 firm z miasta Oświęcim, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Oświęcim mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Oświęcim...

Remont Mieszkania Nowy Sącz 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 176 firm z miasta Nowy Sącz, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Nowy Sącz mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm....