Strona główna » Remont Mieszkania Zielona Góra 10 Najlepszych Firm – Cena

Remont Mieszkania Zielona Góra 10 Najlepszych Firm – Cena

Remont
Remont Mieszkania

W naszej bazie znajdziesz już ponad 263 firm z miasta Zielona Góra, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Zielona Góra mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Zielona Góra złożyli już ponad 2423 ofert na remont mieszkania. Na podstawie wykonany realizacji przygotowaliśmy ranking firm oferujących Remont Mieszkania Zielona Góra.

Baza najlepszych firm z miasta Zielona Góra

Życie na małej przestrzeni może być frustrujące. Remonty mieszkań to częsty sposób na powiększenie powierzchni domu. Jednak przed rozpoczęciem projektu renowacji należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu projektu remontu mieszkania, obejmują cenę, czas i jakość wyników. Wartość remontu mieszkania zależy od tego, w jakim stopniu odpowiada on potrzebom i oczekiwaniom użytkownika.

Cennik Remontów Mieszkań w Zielona Góra

Remont mieszkania w Zielonej Górze był opłacalny, ponieważ pozwolił zaoszczędzić na ogrzewaniu i elektryczności. Stare meble zostały wymienione na nowe, bardziej energooszczędne. Spowodowało to znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania i energii elektrycznej. Dodatkowo nowe okna zapobiegły wychłodzeniu pomieszczenia w miesiącach zimowych. Nowy system ogrzewania zapewnił również, że w mieszkaniu było zawsze wystarczająco ciepło, aby było komfortowo. Niedrogie urządzenia elektryczne, takie jak lampy i wentylatory, przyniosły również znaczne oszczędności energii elektrycznej.

Usługi malarskie, tapicerskie, gipsowanie Zielona Góra

Wykonywane usługi – czynności (robocizna netto)JednostkaCena netto
Malowanie wnętrz farbą emulsyjną (dwukrotne) – w jednym kolorzem219,50-24,00zł
Gruntowanie ścian i sufitów (typu UNI-grunt)m29,50-13,00zł
Zrywanie starych tapetm220,00-29,00zł
Wygładzanie ścian i sufitów (2/3-krotne ze szlifowaniem), gładź gipsowam239,50-47,00zł
Malowanie glazury i terakotym255,00-60,00zł
Skrobanie ścian i sufitów – usunięcie starych farbm217,00-22,00zł
Tapetowanie ścianm250,00-65,00zł
Malowanie drzwim2130,00-180zł
Malowanie grzejnikówżebro14,00-18,00zł
Drobne szpachlowanie, uzupełnianie ubytków na ścianach i sufitachm212,00-20,50zł

Remont mieszkania w Zielonej Górze odbył się na czas, ponieważ został zakończony przed nadejściem zimy. Remont może zająć dużo czasu ze względu na trudność w usuwaniu ścian i instalowanie nowych. Projekt został ukończony w ciągu zaledwie czterech tygodni, co znacznie wyprzedziło harmonogram. Pozwoliło to również właścicielom domów wykorzystać remont jako pretekst do przebywania poza domem przez większą część sezonu zimowego.

Usługi murarskie, tynkarskie Zielona Góra

Wykonywane usługi – czynności (robocizna netto)JednostkaCena netto
Tynkowanie metodą tradycyjną ścian i sufitówm232,00-39,00zł
Obsadzenie kątowników/narożników tynkarskichmb.21,00zł
Montaż listew prowadzącychmb.12,00zł
Obróbka otworów okiennychmb.45,00zł
Wyburzanie ścian działowych do gr. 18 cm.m2100,00-150,00zł
Skuwanie tynkum225,00-29,00zł
Uzupełnienie ubytku tynku – bruzd po wyburzonych ścianachmb.22,00-27,00zł
Wykonanie wylewki samopoziomującejm232,00-37,00zł
Wykonanie wylewki ciężkiejm240,00-45,00zł
Tynki dekoracyjne, strukturalnem2100,00-130,00zł
Montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicąszt.250,00-290,00zł
Montaż drzwi zewnętrznych z ościeżnicąszt.500,00-600,00zł
Podcięcie drzwi wewnętrznychszt.60,00zł
Montaż parapetów wewnętrznych konglomerat, płyta, kamieńmb.90,00-150,00zł
Montaż pustaków szklanych – luxferówm2190,00-250,00zł

Niektórzy uważają, że remont mieszkania w Zielonej Górze nie był opłacalny, ponieważ wymagał większych nakładów finansowych, niż oczekiwano. Dodatkowe koszty związane z zatrudnieniem specjalistów i zakupem wysokiej jakości materiałów okazały się większe niż oczekiwano. Ponadto właściciele domów nie byli w stanie zarobić na wynajmowanych nieruchomościach wystarczających na pokrycie kosztów. Ponadto wysokie były również dodatkowe koszty związane z nieoczekiwanymi naprawami ze względu na rozległe zniszczenia spowodowane remontem.

Ponadto niektórzy uważają, że remont mieszkania w Zielonej Górze nie odbył się na czas, ponieważ nie został ukończony przed nadejściem zimy. jest mało prawdopodobne, aby właściciele domów byli w stanie zakończyć remont przed nadejściem zimy, gdyby czekali do wiosny. Zamiast tego najpierw zajęli się małymi projektami, a następnie skupili się na dużych projektach w dalszej części sezonu. Doprowadziło to do niekompletnych remontów, ponieważ właściciele domów skupili się najpierw na niektórych obszarach, ignorując inne.

Ogólnie rzecz biorąc, remont mieszkania w Zielonej Górze był udanym projektem ze względu na jego opłacalność, terminowość i kompletność. Jednak po drodze pojawiły się pewne problemy, które spowodowały pewne problemy dla właścicieli domów, jeśli chodzi o pieniądze, czas i jakość wyników. Ważne jest, aby właściciele domów, którzy planują projekt renowacji mieszkania, rozważyli wszystkie czynniki przed rozpoczęciem renowacji, aby mogli osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Podziel się opiniami o firmach z miejscowości Zielona Góra

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Remont Mieszkania Żagań 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 282 firm z miasta Żagań, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Żagań mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Żagań...

Remont Mieszkania Gorzów Wielkopolski 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 272 firm z miasta Gorzów Wielkopolski, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Gorzów Wielkopolski mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm....

Remont Mieszkania Żary 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 244 firm z miasta Żary, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Żary mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Żary...

Remont Mieszkania Nowa Sól 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 312 firm z miasta Nowa Sól, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Nowa Sól mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm....