Strona główna » Remont Mieszkania Gdańsk 10 Najlepszych Firm – Cena

Remont Mieszkania Gdańsk 10 Najlepszych Firm – Cena

Remont
Remont Mieszkania

W naszej bazie znajdziesz już ponad 271 firm z miasta Gdańsk, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Gdańsk mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Gdańsk złożyli już ponad 2490 ofert na remont mieszkania. Na podstawie wykonany realizacji przygotowaliśmy ranking firm oferujących Remont Mieszkania Gdańsk.

Baza najlepszych firm z miasta Gdańsk

Remonty mieszkań to częsty sposób na zwiększenie wartości domu. Jednak wiele osób nie wie, jak wykonać te renowacje. Dlatego istnieje duży rynek dla profesjonalistów. Firmy remontowe wiedzą, jak sprawić, by Twoje mieszkanie wyglądało lepiej, było bardziej funkcjonalne i opłacalne. Jednak przed zatrudnieniem profesjonalisty należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Musisz wiedzieć, ile to będzie kosztować i czy Cię na to stać. Należy również zasięgnąć profesjonalnej porady i porównać ceny z innymi firmami. Cały proces może wydawać się przytłaczający, ale dzięki tym informacjom możesz łatwo samodzielnie wyremontować swoje mieszkanie.

Cennik Remontów Mieszkań w Gdańsk

Jest wiele sposobów na odnowienie mieszkania. Możesz pomalować ściany, wymienić stare sprzęty, a nawet zbudować nową kuchnię lub łazienkę. Możesz także dodać nowe meble lub zmienić układ pomieszczeń. Jakiekolwiek zmiany wprowadzisz, powinny być estetyczne i funkcjonalne. Na przykład zastąpienie kuchni w stylu lat 70. XX wieku kuchnią współczesną może zwiększyć wartość Twojej nieruchomości. Inne zmiany, takie jak dodanie żaluzji zapewniających prywatność w sypialni, dotyczą raczej stylu i wygody. Ostatecznie to od Ciebie zależy, jak bardzo chcesz dostosować wnętrze swojego mieszkania.

Usługi malarskie, tapicerskie, gipsowanie Gdańsk

Wykonywane usługi – czynności (robocizna netto)JednostkaCena netto
Malowanie wnętrz farbą emulsyjną (dwukrotne) – w jednym kolorzem219,50-24,00zł
Gruntowanie ścian i sufitów (typu UNI-grunt)m29,50-13,00zł
Zrywanie starych tapetm220,00-29,00zł
Wygładzanie ścian i sufitów (2/3-krotne ze szlifowaniem), gładź gipsowam239,50-47,00zł
Malowanie glazury i terakotym255,00-60,00zł
Skrobanie ścian i sufitów – usunięcie starych farbm217,00-22,00zł
Tapetowanie ścianm250,00-65,00zł
Malowanie drzwim2130,00-180zł
Malowanie grzejnikówżebro14,00-18,00zł
Drobne szpachlowanie, uzupełnianie ubytków na ścianach i sufitachm212,00-20,50zł

Podczas remontu mieszkania możesz wybierać spośród szerokiej gamy materiałów i wzorów. Obejmuje to tradycyjne materiały i projekty, a także bardziej współczesne style. Materiały obejmują drewniane podłogi, marmurowe blaty i nowoczesne urządzenia. Projekty obejmują apartamenty na poddaszu z otwartymi planami pięter oraz współczesnymi kuchniami i łazienkami. Opcje te pozwalają łatwo dopasować dowolny styl lub trend bez wprowadzania większych zmian w obecnym domu. Możesz także wybrać style pasujące do budynku lub okolicy, w której mieszkasz. Na przykład, jeśli mieszkasz w zabytkowym budynku, możesz chcieć trzymać się tradycyjnych stylów i kolorów.

W Gdańsku jest wielu profesjonalistów, którzy oferują remonty mieszkań. Niektóre z tych firm specjalizują się w określonych rodzajach renowacji, podczas gdy inne skupiają się na ogólnych ulepszeniach. Z łatwością znajdziesz specjalistów z każdej dziedziny, dzięki czemu nie będziesz musiał wykonywać każdej części pracy samodzielnie. Pozwoli to zaoszczędzić czas i ułatwi remont. Zlecenie innym wykonania brudnej roboty pozwoli Ci również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie musisz kupować tak wielu materiałów eksploatacyjnych do swojego projektu.

Usługi malarskie, tapicerskie, gipsowanie Gdańsk

Wykonywane usługi – czynności (robocizna netto)JednostkaCena netto
Tynkowanie metodą tradycyjną ścian i sufitówm232,00-39,00zł
Obsadzenie kątowników/narożników tynkarskichmb.21,00zł
Montaż listew prowadzącychmb.12,00zł
Obróbka otworów okiennychmb.45,00zł
Wyburzanie ścian działowych do gr. 18 cm.m2100,00-150,00zł
Skuwanie tynkum225,00-29,00zł
Uzupełnienie ubytku tynku – bruzd po wyburzonych ścianachmb.22,00-27,00zł
Wykonanie wylewki samopoziomującejm232,00-37,00zł
Wykonanie wylewki ciężkiejm240,00-45,00zł
Tynki dekoracyjne, strukturalnem2100,00-130,00zł
Montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicąszt.250,00-290,00zł
Montaż drzwi zewnętrznych z ościeżnicąszt.500,00-600,00zł
Podcięcie drzwi wewnętrznychszt.60,00zł
Montaż parapetów wewnętrznych konglomerat, płyta, kamieńmb.90,00-150,00zł
Montaż pustaków szklanych – luxferówm2190,00-250,00zł

Z drugiej strony remont mieszkania może być bardzo kosztowny ze względu na niestandardowy charakter tego wszystkiego. Zbyt duże dostosowywanie może znacznie zwiększyć wydatki, jeśli nie planujesz z wyprzedzeniem. Dlatego ważne jest, aby zaplanować budżet z wyprzedzeniem, aby wiedzieć, ile pieniędzy masz do dyspozycji na remonty. Jeśli potrzebujesz czegoś zbyt szczegółowego w swojej renowacji lub chcesz czegoś więcej niż podstawowe aktualizacje, może to być poza twoim przedziałem cenowym.

Chociaż nie ma żadnych ukrytych kosztów, których możesz nie widzieć, dopóki projekt nie jest w toku, jest ich mnóstwo kosztów powstałych w trakcie budowy lub po jej zakończeniu. Na przykład, jeśli po zakończeniu budowy w jednym z obszarów mieszkania doszło do zalania, naprawa może być bardzo trudna bez kosztownych napraw lub części zamiennych. Ponadto, jeśli po zakończeniu budowy wystąpią problemy konstrukcyjne lub problemy z hydrauliką, mogą być trudne do naprawienia bez uprzedniego wydawania dużych pieniędzy.

Pomimo drobnych problemów, które mogą wystąpić podczas remontu, remont mieszkania może być bardzo opłacalny jeśli zrobione poprawnie. Ważne jest, aby zaplanować budżet na wszystkie potencjalne problemy, abyś wiedział, ile masz pieniędzy na remonty. Może to być kosztowne, jeśli zostanie wykonane niewłaściwie, ale jeśli zostanie wykonane dobrze, może znacznie zwiększyć wartość Twojej nieruchomości. Remonty z pewnością mają swoje wady, ale wiedza, na co należy zwrócić uwagę podczas budowy, może pomóc zmniejszyć część ryzyka finansowego związanego z tym procesem.

Podziel się opiniami o firmach z miejscowości Gdańsk

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Remont Mieszkania Rumia 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 274 firm z miasta Rumia, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Rumia mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Rumia...

Remont Mieszkania Tczew 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 274 firm z miasta Tczew, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Tczew mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Tczew...

Remont Mieszkania Gdynia 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 271 firm z miasta Gdynia, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Gdynia mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Gdynia...

Remont Mieszkania Słupsk 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 274 firm z miasta Słupsk, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Słupsk mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Słupsk...