Strona główna » Remont Mieszkania Gliwice 10 Najlepszych Firm – Cena

Remont Mieszkania Gliwice 10 Najlepszych Firm – Cena

Remont
Remont Mieszkania

W naszej bazie znajdziesz już ponad 214 firm z miasta Gliwice, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Gliwice mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Gliwice złożyli już ponad 2491 ofert na remont mieszkania. Na podstawie wykonany realizacji przygotowaliśmy ranking firm oferujących Remont Mieszkania Gliwice.

Baza najlepszych firm z miasta Gliwice

Remont mieszkania to duże przedsięwzięcie. Wymaga dużo miejsca i pieniędzy, ale może mieć ogromny wpływ na jakość życia. Niedawno wraz z kolegą wyremontowaliśmy nasz dom w Gliwicach. Spędziliśmy czas wyobrażając sobie, jak wyglądałoby nasze życie, gdybyśmy tego nie zrobili. Dowiedzieliśmy się, że remont mieszkania poprawił kilka aspektów naszego życia. Wykorzystaliśmy to doświadczenie jako motywację do napisania tego eseju. Główną ideą jest to, że remont mieszkania poprawił kilka aspektów naszego życia.

Cennik Remontów Mieszkań w Gliwice

Nasze nowe mieszkanie miało nową kuchnię z granitowymi blatami, sprzęty ze stali nierdzewnej i mahoniowy bar. Dzięki temu zyskaliśmy więcej miejsca do gotowania i mniej bałaganu w kuchni. Oznaczało to również, że mogliśmy jeść zdrowsze posiłki. Mogliśmy też po raz pierwszy od przeprowadzki zainstalować nową łazienkę. Remont oznaczał, że mogliśmy teraz brać regularne prysznice, zamiast myć się tylko wtedy, gdy byliśmy pod prysznicem. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej nowej łazienki! Było to jednak bardzo drogie i nie byliśmy pewni, ile będzie nas to kosztować na dłuższą metę. Poza tym martwiliśmy się, że nowa przestrzeń będzie zagracona.

Usługi malarskie, tapicerskie, gipsowanie Gliwice

Wykonywane usługi – czynności (robocizna netto)JednostkaCena netto
Malowanie wnętrz farbą emulsyjną (dwukrotne) – w jednym kolorzem219,50-24,00zł
Gruntowanie ścian i sufitów (typu UNI-grunt)m29,50-13,00zł
Zrywanie starych tapetm220,00-29,00zł
Wygładzanie ścian i sufitów (2/3-krotne ze szlifowaniem), gładź gipsowam239,50-47,00zł
Malowanie glazury i terakotym255,00-60,00zł
Skrobanie ścian i sufitów – usunięcie starych farbm217,00-22,00zł
Tapetowanie ścianm250,00-65,00zł
Malowanie drzwim2130,00-180zł
Malowanie grzejnikówżebro14,00-18,00zł
Drobne szpachlowanie, uzupełnianie ubytków na ścianach i sufitachm212,00-20,50zł

Musieliśmy wyciąć kilka rzeczy z naszego remontu, aby było nas na to stać. Jedną rzeczą, którą musieliśmy wyciąć, była duża ściana w salonie. Blokował okno i sprawiał, że pokój wydawał się mniejszy. Ściana blokowała również wpadanie światła do pokoju w ciągu dnia i sprawiała, że ​​w nocy było ciemniej. Ponadto nie byliśmy pewni, czy sprawdzi się jako ściana, czy po prostu będzie plątaniną przewodów i kabli. Cięcie oznaczało, że niektóre rzeczy musiałyby zostać przeniesione, a przy okazji mielibyśmy mniej miejsca do przechowywania.

Usługi malarskie, tapicerskie, gipsowanie Gliwice

Wykonywane usługi – czynności (robocizna netto)JednostkaCena netto
Tynkowanie metodą tradycyjną ścian i sufitówm232,00-39,00zł
Obsadzenie kątowników/narożników tynkarskichmb.21,00zł
Montaż listew prowadzącychmb.12,00zł
Obróbka otworów okiennychmb.45,00zł
Wyburzanie ścian działowych do gr. 18 cm.m2100,00-150,00zł
Skuwanie tynkum225,00-29,00zł
Uzupełnienie ubytku tynku – bruzd po wyburzonych ścianachmb.22,00-27,00zł
Wykonanie wylewki samopoziomującejm232,00-37,00zł
Wykonanie wylewki ciężkiejm240,00-45,00zł
Tynki dekoracyjne, strukturalnem2100,00-130,00zł
Montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicąszt.250,00-290,00zł
Montaż drzwi zewnętrznych z ościeżnicąszt.500,00-600,00zł
Podcięcie drzwi wewnętrznychszt.60,00zł
Montaż parapetów wewnętrznych konglomerat, płyta, kamieńmb.90,00-150,00zł
Montaż pustaków szklanych – luxferówm2190,00-250,00zł

Nie byliśmy też pewni, ile będzie nas kosztował remont mieszkania. Nie byliśmy pewni, ile będzie nas to kosztować na dłuższą metę ani ile faktycznie będzie nas to kosztować z góry. Martwiliśmy się również, że niektóre rzeczy po naprawie nie będą działać poprawnie i będziemy musieli zapłacić komuś, aby później je naprawił. Ponadto nie byliśmy pewni, czy będzie funkcjonalna jako przestrzeń, czy też będzie po prostu plątaniną przewodów i kabli. Cięcie oznaczało, że niektóre rzeczy musiałyby zostać przeniesione, a my mielibyśmy mniej miejsca do przechowywania.

Ogólnie rzecz biorąc, nasze renowacje poprawiły kilka aspektów naszego życia. Nasza nowa kuchnia zapewniła nam więcej miejsca do gotowania, co pomogło nam jeść zdrowsze posiłki z mniejszym wysiłkiem. Oznaczało to również, że mogliśmy spędzać więcej czasu z naszymi przyjaciółmi i rodziną, ponieważ mogliśmy teraz z łatwością dla nich gotować. Nasza nowa łazienka oznaczała, że ​​znów mogliśmy brać regularne prysznice, zamiast myć się tylko wtedy, gdy byliśmy pod prysznicem, co jest o wiele przyjemniejsze! Chociaż było to drogie i niektóre rzeczy nie działały prawidłowo, ogólnie było warto, ponieważ sprawiło, że nasze życie stało się lepsze i łatwiejsze, ponieważ teraz możemy brać regularne prysznice zamiast tylko myć się, gdy jesteśmy pod prysznicem!

Podziel się opiniami o firmach z miejscowości Gliwice

Zbigniew Kęska

CEO portalu MonterBudowy.pl - Moim celem jest dostarczenie najwyższych usług budowlanych dla klientów z całego kraju. Chcę żeby każdy otrzymał usługę najwyższej jakości i podzieli się swoją opinią na naszych portalu. Pomoże to utrzymać jak najwyższy poziom usług budowlanych w Polsce.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Remont Mieszkania Wisła 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 176 firm z miasta Wisła, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Wisła mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Na podstawie...

Remont Mieszkania Częstochowa 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 234 firm z miasta Częstochowa, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Częstochowa mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Częstochowa...

Remont Mieszkania Sosnowiec 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 214 firm z miasta Sosnowiec, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Sosnowiec mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Sosnowiec...

Remont Mieszkania Zabrze 10 Najlepszych Firm – Cena

W naszej bazie znajdziesz już ponad 271 firm z miasta Zabrze, które oferują remonty mieszkań. Dzięki nam mieszkańcy miasta Zabrze mogą zlecić swoje usługi dla top 10 firm. Mieszkańcy Zabrze...